Vánoční prodejní výstava 2019

BENEFICE - VÁNOČNÍ PRODEJNÍ VÝSTAVA a POHÁDKOVÉ PŘEDSTAVENÍ – 17. ročník

ve prospěch Domova pro osoby se zdravotním postižením Zběšičky, Denního a týdenního stacionáře a chráněného bydlení Duha Písek, Dětské psychiatrické nemocnice Opařany a Městského střediska sociálních služeb Písek potrvá do neděle 8. prosince a přístupná je denně v době promítání kina.

Program 27. listopadu:

16:30 – VERNISÁŽ Vánoční prodejní výstavy rukodělných výrobků a výtvarných prací se sladkým občerstvením pro návštěvníky; moderuje Luboš Voráček z Českého rozhlasu; vystoupí soubor zobcových fléten Rondo (ZUŠ Písek).

17:00 – POMOZTE POHÁDKOU – „Playmobil“ – promítání animovaného filmu pro celou rodinu, dobrovolné vstupné je vánočním příspěvkem handicapovaným klientům vystavujících organizací.

Akce je podporována městem Písek.Pořádá KOČÍ a.s. Partnery akce jsou Centrum kultury města Písek, Cukrárna Hraběnka Mirotice, inzertní magazín ZIP inzert, Občanské sdružení Písecký svět z.s. a Reklamní agentura MIRADIX.

Datum lokální premiéry: 27. listopad 2019

Středa, 27. 11. - 16:30