Závěrečný ples tanečních kurzů

Rezervace vstupenek na Závěrečný ples tanečních |A| začne v úterý 13. listopadu od 8:00, rezervace Závěrečného plesu tanečních |B| ve středu 14. listopadu od 8:00.

Postup pořízení vstupenek třemi různými způsoby:

→ REZERVUJI POHODLNĚ PŘES INTERNET od úterý (středy) od 8:00 a VYZVEDÁVÁM A PLATÍM JE v KD do PÁTKA do čtyř (rezervace probíhá přes tlačítko KOUPIT, s tím rozdílem, že u vybraného stolu budete místa rezervovat > zaplatíte až na pokladně KD)

nebo → REZERVUJI TELEFONICKY od úterý (středy) od 8:00 a VYZVEDÁVÁM A PLATÍM JE v KD do PÁTKA do čtyř

nebo → PŘICHÁZÍM NA POKLADNU KD od úterý (středy) od 8:00 a vstupenky rovnou na místě KUPUJI

Rezervujte tolik míst, kolik vás chce přijít. Ti, kdo mají průkazku a gardenku, dostanou vstupenku na pokladně KD zadarmo. (Modelový příklad: Tanečník, maminka s gardenkou, tanečníkův otec a obě babičky > tanečník objednává 5 ks vstupenek, zaplatí pouze tři pro otce a babičky)

Datum lokální premiéry: 5. prosinec 2017

Úterý, 4. 12. - 19:00 Koupit