Harlej

Rocková kapela Harlej se na české hudební scéně objevila už před více než dvaceti lety. Od té doby se několikrát změnilo její složení, ale rockový duch a energie i přízeň fanoušků zůstala.

Od roku 2010 hraje Harlej ve složení:

Tomáš Hrbáček (zpěv), Tonda Rauer (kytara), Milan Hoffmann (kytara), Kolinss (basa) a Libor Fanta (bicí)

Po podzimním turné Alkohol.cz Tour 2016 se kola Harleje točí dál a kapela pokračuje na cestě po českých městech.

Host: Checkpoint.

V Písku zahraje v sobotu 1. dubna.

Vstupné: předprodej 290 Kč, na místě 350 Kč

Koncert je pouze na stání ve velkém sále Kulturního domu, balkony budou uzavřeny.

Datum lokální premiéry: 1. duben 2017

Sobota, 1. 4. - 20:00 Koupit