Princip náhody ~ Divadlo Ungelt Praha |A| Přeložené představení.

Komorní hra o samotě, lásce a kvantové fyzice. Duel plný pravděpodobných i nepravděpodobných náhod. Osamělá žena na nádraží z ničeho nic políbí osamělého cizího muže. Je to náhoda? A vznikne z toho romantický vztah, vypočítavé přátelství nebo jen další potvrzení toho, že je vesmír příliš veliký, než aby se v něm střetly dvě spřízněné bytosti...?

V hereckém duelu se pravděpodobným i nepravděpodobným náhodám vystaví Alena Mihulová a Jan Vlasák.

Pořádá Centrum kultury města Písek.

Vstupenky si můžete zakoupit v pokladně Kulturního domu, pokladně DFŠ (Senior point) nebo na www.centrumkultury.cz a 1 hodinu před začátkem představení v pokladně divadla.

Čtvrtek, 14. 9. - 19:00 Koupit
Název: Princip náhody ~ Divadlo Ungelt |A|