Jméno ~ Divadlo Verze Praha |B|

Brilantní komedie francouzského střihu.

Vincent, úspěšný čtyřicátník, se má brzy stát poprvé otcem. Je pozván na večeři do kuriózního bytu své sestry Élisabeth, učitelky francouzštiny a švagra Pierra, profesora literatury, kde se setká se svým starým kamarádem ze školy, Claudem. Zatímco čeká na svou snoubenku Annu, která vždy chodí pozdě, jeho drazí ho začnou radostně bombardovat otázkami ohledně jeho blížícího se otcovství. Jenže když se hostitelé Vincenta zeptají, jaké jméno vybral pro svého budoucího potomka, jeho odpověď způsobí v rodině poprask.

Jak daleko ve svém liberálním postoji můžeme zajít? Jsou středostavovské předsudky stále na pořadu dne. A co se skrývá v naší rodinné historii?

Atraktivní obsazení a výborně napsané dialogy zaručují skvělou zábavu.

Pořádá Centrum kultury města Písek.

Vstupenky si můžete zakoupit v pokladně Kulturního domu nebo na www.centrumkultury.cz,

hodinu před začátkem představení v pokladně divadla.

Délka představení 90 minut

Režie