Letní taneční škola ~ kurz pro děti

Zveme vás na letní taneční školu pro děti s bálem růží. Pondělí 9. až pátek 13. července vždy od 8:00 do 16:00

Na programu je výuka základních tanečních technik (standardní a latinskoamerické tance, balet, contemporary a další...).

Dále tvoření, kulturní doprovodný program, procházky a hry. V pátek odpoledne závěrečný bál růží.

Kurz je určený pro děti ve věku od 7 do 14 let.

Lektorkami kurzu jsou Gabriela Kroutilová ~ absolventka taneční konzervatoře Duncan centre Praha a Tamara Houdková ~ držitelka mezinárodní třídy v lat. a stt. tancích, trenérka a porotkyně III. třídy.

Cena kurzovného je 1.500 Kč.

V ceně je zahrnuto: 2 × svačina, polévka a hlavní jídlo, pitný režim po celý den, výuka a doprovodný program

Přihlášku můžete získat na této stránce, e-mailem na in.ca@centrum.cz nebo osobně na pokladně Kulturního domu.

Datum lokální premiéry: 9. červenec 2018