ZUŠ open ~ celostátní happening základních uměleckých škol

Nadační fond mezzosopranistky Magdaleny Kožené pořádá 30. května celostátní happening základních uměleckých škol – projekt, který upozorní na význam uměleckého vzdělávání dětí.

Hlavními protagonisty unikátního projektu ZUŠ Open budou samotní žáci, studenti a celé umělecké soubory základních uměleckých škol, kteří pod vedením svých pedagogů připraví bohatý program pro širokou veřejnost.

V Písku se akce uskuteční:

• v Kulturním domě v 9:30 ~ výchovný koncert pro mateřské školy

• v Palackého sadech (mušle) v 15:30 ~ koncert pěveckých sborů ZUŠ (Mandelinky, Berušky, Zvonky, Cantates Scholari). (Mokrá varianta – Kulturní dům.)

• v Koncertní síň Trojice v 18:00 ~ slavnostní koncert sólistů, komorních těles a smyčcového orchestru ZUŠ.

Pořadatelem akce je Základní umělecká škola Otakara Ševčíka a Centrum kultury města Písek

Datum lokální premiéry: 30. květen 2017

Úterý, 30. 5. - 09:30