4. Písecké nocturno ~ Tango

Tango je tanec považován za velmi hříšný, přesto se stal tancem populárním a nejrozšířenějším na celém světě.

Na koncertě Píseckého Nocturna zazní nejznámější Tanga dramatická, ohnivá, podmanivá a vzrušující v podání souboru CAPELLA BRAVA s Oldřichem Vlčkem a s exkluzivním hostem Janem MEISLEM, mistrem světa ve hře na Baján.

Součástí koncertu Píseckého nokturna bude jako již tradičně i „Výstava jednoho dne“. Tentokrát s obrazy mladé, talentované výtvarnice Alžběty Vláškové. Zaměřuje se především na módní design. Její tvorbu si můžete prohlédnout až do 1.6. 2017 v písecké Galerii Portyč.

Pořádá Centrum kultury města Písek.

Vstupenky si můžete zakoupit v pokladně Kulturního domu nebo na www.centrumkultury.cz

Datum lokální premiéry: 23. květen 2017

Informace o akci a jejím konání