Den dětí s nadějí

Ve středu 31.5.2017 pořádá NADĚJE, pobočka Písek ve spolupráci s Centrem kultury Den dětí s NADĚJÍ v Palackého sadech. Pro děti jsou připraveny zábavné aktivity s tématem „Indiánské krůčky“ na několika stanovištích od 12,30h. do 16,30h. Přijďte s dětmi soutěžit, zpívat, tančit. Nudit se nebudete. Akce je vhodná pro děti od 2 let. Těšíme se na zájemce ze školek, školních družin nebo škol, či rodiče a prarodiče s dětmi. Na děti čekají kvízy, poznávačky, vyrábění, tré-nink paměti, puzzle, ale nebudeme prozrazovat vše, přijďte se podívat do parku. Děti si za spl-nění úkolů na stanovišti odnesou razítka v průkazce a po splnění devíti úkolů si vyberou odmě-nu na stánku.

V případě velmi nepříznivého počasí se akce koná v Kulturním domě na Nábřeží.

Datum lokální premiéry: 31. květen 2017

Středa, 31. 5. - 12:30