$last ~ A Studio Rubín Praha |B|

$LAST ~ Kryštof Pavelka

Nezáleží na tom, co chcete. Ani proč. Podstatné je, co je důležité pro vás. Slast je mezinárodní firma, která umí plnit přání vtělená do podoby atraktivní ženy. Ale není to, jak se na první pohled může zdát, když do bílých křesel se sklenkou sektu s plovoucí rudou jahodou usednou dva poněkud nervózní zájemci. Pro jednoho je vyvrcholením stát se slavným, druhý už známý je a ocenil by klid. Dokáží si splnit svůj sen?

Inscenace Slast se ironickým pohledem dívá na hereckou profesi a uměleckou tvorbu jako takovou a zároveň tematizuje, jakou cenu jsou všichni ochotni zaplatit za příslib naplnění osobního štěstí.

Pořádá Centrum kultury města Písek.

Vstupenky si můžete zakoupit v pokladně Kulturního domu, pokladně DFŠ (Senior point) nebo na www.centrumkultury.cz a 1 hodinu před začátkem představení v pokladně divadla.

Režie

• PRASTOPA