Nezmaři

Nezmaři jsou v kolektivu oblíbení a při významných výročích zodpovědně vyvěšují vlajky a zdobí okna.

Skupina Nezmaři je charakteristická vícehlasým vokálem s doprovodem akustických nástrojů. Její repertoár tvoří převážně vlastní písně ale i světová folková klasika. Každoročně odehrají přes sto koncertních vystoupení po celé ČR a Slovensku. Mají stálé publikum ve všech větších městech republiky. Za léta aktivního koncertování posbírali všechna ocenění, která se v tomto žánru udělují. Kromě plzeňských Port jsou také držiteli dvou Zlatých klíčů. Tato prestižní cena se uděluje pro nejlepší skupinu roku v kategorii Folk&Country. Na svém kontě mají 13 samostatných CD a DVD Nezmaři 30 let.

V současné sestavě jezdí s koncertním programem ve kterém zazní i písničky z jejich posledního CD Kdo si zpívá má do ráje blíž. Posluchači si tak s nimi mohou během jednoho koncertu zazpívat písničky ze všech období kapely od historie až po současnost.

Pořadatel Centrum kultury města Písek

Koncert potrvá cca 2 hodiny, a to bez přestávky…¨

Nejsnáze si vstupenky zakoupíte on-line. V pracovní dny je také můžete koupit v pokladně Kulturního domu a pokladně Divadla Fráni Šrámka (vchod z boku ~ Senior point), případně hodinu před začátkem představení v pokladně divadla.

Datum lokální premiéry: 26. říjen 2017

Čtvrtek, 26. 10. - 19:00 Koupit