Reprezentační ples Schneider Electric 2019

XXIV. reprezentační ples firmy Schneider electric, a.s. se uskuteční v sobotu 2. března 2019 od 20 hodin v kulturním domě v Písku. K tanci a poslechu zahraje Fordance Orchestra - taneční orchestr z Českých Budějovic, jako host vystoupí Václav Noid Bárta, o zábavu a moderaci se postará Vojtěch Bernatský – sportovní moderátor České televize. Čeká vás i silová gymnastika v podání skupiny Five Felas, Cyr Wheel Show (akrobatický tanec v obruči) a tančit se bude madison.

Top hits disko rozezní klub Uhelnu. Chybět nebudou ukázky společenských tanců TK Torra Písek, fotokoutek, občerstvení a bohatá tombola! Kulturní dům bude otevřen od 19:00 hodin. Pořádá firma Schneider Electric. Rezervace vstupenek na tel. 382 760 311 (recepce firmy Schneider Electric) od 21.2.2019.

Datum lokální premiéry: 2. březen 2019