MIG 21 ~ Svoboda není levná věc

Kapela MIG 21 vyjíždí na turné s názvem Svoboda není levná věc. Koncertní šňůra uskuteční ve dvou částech – v listopadu a prosinci 2017 a v dubnu 2018.

Na koncertě samozřejmě zazní osvědčené a léty prověřené hity ale i novinky v čele s písničkou Svoboda není levná věc.

„Každoroční hledání názvu turné je na celém tom turné asi ta nejtěžší věc. Adeptů na název bylo letos mnoho, namátkou: Jakostní tour, Šňůra perel sviním, Panďuláci tour, Kdy už tam budem tour, Svaté tour, Cool Tour, atd. Ale náš poslední singl se jmenuje Svoboda není levná věc, takže sami vidíte, že je to přesně ten název, který jsme hledali,“ vzkazuje kapela MIG 21 fanouškům.

Vstupenky jsou k dispozici on-line, případně v pokladně KD/DFŠ v běžných pracovních hodinách.

Cena vstupenek je 290 Kč v předprodeji a 350 Kč na místě.

Pořádá Centrum kultury města Písek.

Datum lokální premiéry: 6. duben 2018

Pátek, 6. 4. - 20:00 Koupit