MIG 21 ~ Svoboda není levná věc

MIG 21 na turné Svoboda není levná věc rozezpívá písecký kulturák již tento pátek.

A jelikož skupina nebude mít předkapelu, doporučujeme, přijďte včas, ať nepropásnete žádný jejich hit!

MIG 21 tento týden zahajuje jarní část svého turné a určitě se máme na co těšit. Na play listu jsou osvědčené hity, ale i novinky v čele s písní Svoboda není levná věc.

„Každoroční hledání názvu turné je na celém tom turné asi ta nejtěžší věc. Adeptů na název bylo letos mnoho, namátkou: Jakostní tour, Šňůra perel sviním, Panďuláci tour, Kdy už tam budem tour, Svaté tour, Cool Tour, atd. Ale náš poslední singl se jmenuje Svoboda není levná věc, takže sami vidíte, že je to přesně ten název, který jsme hledali,“ říkají členové kapely MIG 21 fanouškům.

Tato chlapecká taneční, pěvecká a striptérská skupina z Prahy 5 – Smíchova vzkazuje: „Jedeme k vám!“

Uvidíme se v pátek 6. dubna od 20:00 v Kulturním domě v Písku!

Cena vstupenek je 290 Kč v předprodeji a 350 Kč na místě.

Vstupenky zakoupíte na pokladnách v KD a DFŠ, online na našem webu nebo na ticketstream.cz.

Pořádá Centrum kultury města Písek.

Datum lokální premiéry: 6. duben 2018