Taneční pro mírně pokročilé 2019

15. leden pro Vás bude prvním z osmi nádherných úterních večerů, kdy se budete moci nechat unášet tanečními rytmy a navázat tak na své znalosti z tanečních, ať již proběhly během posledního podzimu nebo třeba před 35 lety! Světem pokročilého tanečního umění vás provedou taneční mistři Viktor a Tamara Houdkovi. Cena za tento skvělý taneční kurz, který probíhá v prostorném Velkém sálu Kulturního domu, je výborných 4200 Kč za taneční pár. V ceně je jako bonus vstup na Taneční večer 19. března.

Datum lokální premiéry: 15. leden 2019

Úterý, 15. 1. - 19:00