Batacchio ~ Cirk La Putyka

Cirk La Putyka v Písku!

Inscenace Batacchio se inspiruje poetikou starých kočovných divadelních společností, které ve svých představeních volně spojovaly všemožné druhy lidských dovedností a výtvorů. Od cirkusových čísel a divadelních a hudebních scének přes zázraky tehdejších nových technologií až po ukázky anatomických anomálií zvířat i lidí.

Batacchio vás okouzlí atmosférou dávných šou plných magických triků, dechberoucí akrobacie a humoru. Na scéně se objeví sedm akrobatů a herců v netradiční kombinaci disciplín nového cirkusu s těmi, které na jevišti už jen tak neuvidíte.

Autorem a režisérem projektu je Maksim Komaro, finský režisér, který se souborem Cirk La Putyka spolupracoval již na inscenacích Slapstick Sonata a Play.

Pořádá Centrum kultury města Písek.

Vstupenky zakoupíte v předprodeji online na našem webu nebo na pokladnách Kulturního domu a Divadle Fráni Šrámka (Senior point) nebo hodinu před začátkem představení v pokladně divadla.

Datum lokální premiéry: 20. březen 2018

Úterý, 20. 3. - 19:00 Koupit