Sólo ~ Radim Vizváry |B|

Radim Vizváry je známý český mim, performer, režisér, pedagog a choreograf, který patří mezi jedny z nejvýraznějších mezinárodně uznávaných osobností současného mimického divadla v Evropě. Od klasické pantomimy k butó, od fyzické komedie až po současné mimické divadlo. Jeho pantomima je moderní, čistá a aktuální. A i když se nechává ovlivňovat jinými styly, nakonec se vždy vydává vlastní cestou.

Radim Vizváry, získal cenu Thálie 2016 za mimořádný jevištní výkon v kategorii balet, pantomima nebo jiný tanečně dramatický žánr v představení SÓLO

Režie, koncept a hraje: Radim Vizváry

Délka představení: 80 minut bez přestávky

Pořádá Centrum kultury města Písek.

Vstupenky si můžete zakoupit on-line, případně v pokladně Kulturního domu, pokladně DFŠ (Senior point) nebo 1 hodinu před začátkem představení v pokladně divadla.

Čtvrtek, 22. 2. - 19:00 Koupit
Název: Sólo ~ Radim Vizváry |B|