Můj nejlepší kamarád ~ Divadlo v Rytířské |B|

Inteligentní, důvtipná a vynalézavá situační komedie plná nečekaných situací. Bernard a Phillippe jsou nejlepší přátelé. Zatímco Phillippe je dobrák od kosti, peněz nemá nazbyt a žije celkem spokojený život se svou přítelkyní, Bernard je ctižádostivý a sobecký narcis, který získal skvělé místo v rodinném podniku své ženy. Manželce je nevěrný a svou milenku navíc přivede do jiného stavu. Kdyby se o tom jeho žena dozvěděla, přišel by o všechno, a tak požádá svého kamaráda o pomoc. Chudák nevinný Phillippe se tak dostane do začarovaného kruhu Bernardových lží, intrik a úskoků, dokonce se od něj odstěhuje i jeho přítelkyně...

Pořádá Centrum kultury města Písek.

Vstupenky si můžete zakoupit on-line, případně v pokladně Kulturního domu, pokladně DFŠ (Senior point) nebo 1 hodinu před začátkem představení v pokladně divadla..

Režie

• Jakub Nvota.