Flétnový koncert ~ Fautores Flautae

Tradiční koncert flétnového souboru Fautores Flautae ve složení Petra a Václav Holubovi, Rudolf Přib a Martin Hlídek. Jako hosté vystoupí komorní sbor Stříbrné větry pod vedením Báry Kolískové.

Sbor mladých zpěváků a zpěvaček působí od roku 2014 a tvoří jej většinou bývalí žáci paní učitelky Milady Klátilové. Postupně se rozrostl až na 12 stálých členů, zabývá se především duchovní hudbou, ale na koncertě zazní i písně světské.

Vstupné: předprodej 100 Kč, na místě 120 Kč

Datum lokální premiéry: 28. leden 2018