XV. Mezinárodní setkání harmonikářů

Mezinárodní setkání harmonikářů se uskuteční v Kulturním domě v Písku v sobotu 7. dubna od 13.00.

Již tuto sobotu se setkají harmonikáři z Čech i ze zahraničí. A to již popatnácté. Ani tentokrát nebude chybět Toulavá kapela z Rožmitálu pod Třemšínem, Prácheňská heligonka ze Strakonic, Kurovci z Kašperských Hor, milí hosté z Rakouska a další skvělí harmonikáři a heligonkáři. Kompletní seznam účinkujících naleznete v příloze. Odpolednem vás bude provázet Jana Filinová.

Program Mezinárodního setkání harmonikářů v Písku:

~ 11:30 prezentace účinkujících

~ 12:45 společné fotografování ve Velkém sále KD

~ 13:00 úvodní slovo

~ 13:05-18:00 vystoupení

~ 18:10 slosování soutěžních kuponů

~ 18:20 vyhlášení divácké soutěže

~ 18:30 závěr a rozloučení

Vstupné: 100 Kč, ZTP/P 50%, doprovod 1 osoba 50%, soutěžící zdarma.

Všichni návštěvníci, kteří se přijdou na skvělou muziku podívat, budou soutěžit o zajímavé ceny, jelikož všechny divácké vstupenky jsou slosovatelné.

Dále bude možné hlasovat v divácké soutěži o nejpozoruhodnějšího účinkujícího s názvem „cena sympatie“.

Pořádá Centrum kultury města Písek ve spolupráci s Heligonkářskou ligu Josefa Janouška, tel. 724 338 968, e-mail josef.janousek@centrum.cz.