Nokturno ~ Profil

Na tomto Nokturnu bude partnerem Oldřicha Vlčka aranžér a hráč na klávesové nástroje Pavel Drešer.

Na začátku nedělního Nokturna v Kulturním domě v Písku zazní Sonatina od A. Dvořáka pro housle a klavír.

Druhá část bude doplněna filmovými ukázkami z pražského Rudolfina, z koncertu pro Václava Havla a z dokumentu o O. Vlčkovi.

Závěr Nokturna bude patřit hudbě skupin ABBA, Queen a The Beatles v interpretaci na elektrické housle.

Nokturno, neděle 25. března od 19 hod.

Vstupné 200 Kč.

Pořádá Centrum kultury města Písek.

Datum lokální premiéry: 25. březen 2018

Informace o akci a jejím konání