Kouzelná zvířátka ~ letní kurz pro děti

> pondělí – pátek | 20.–24. srpna 2018

Na letní prázdniny je pro děti připraven zábavný týden Kouzelná zvířátka v centru kultury. Budeme číst pohádky o zvířátkách a hledat v nich moudrá poselství, inscenovat divadelní hry pro radost, tančit, zpívat, hrát si v přírodě, vyrábět, kouzlit, povídat si, učit se základům společenského chování i trošku soutěžit o zajímavé ceny. Pondělí až pátek > od osmé do šestnácté hodiny.

Přihlášku (vpravo ke stažení), zašlete do 30/6 2018 na in.ca@centrum.cz nebo ji můžete přinést osobně na pokladnu Kulturního domu od pondělí do pátku 8:00–16:00. Cena 1500 Kč.

Datum lokální premiéry: 20. srpen 2018

Informace o akci a jejím konání