Taneční 2018 |B| ~ středa chlapci

Taneční kurzy |B| na podzim 2018 budou probíhat, jak je již tradicí, vždy ve středu.

> K dispozici je 45 míst pro chlapce. Místa lze zajistit pouze předběžnou on-line rezervací přes náš web.

> On-line rezervace bude pro taneční kurz B zahájena ve středu 21. března od 18:00.

> Cena kurzovného pro jednoho účastníka je 2.300 Kč. K jedné průkazce tanečníka je možné zakoupit v pokladně Kulturního domu gardenku v ceně 400 Kč, která opravňuje ke vstupu na všechny lekce. V ceně kurzovného i gardenky je závěrečný ples.

> On-line rezervaci je potřeba vyzvednout (= zaplatit) a vyměnit za průkazky nejpozději do 29. března 2018 v pokladně Kulturního domu (otevřeno od pondělí do pátku od 8:00 do 16:00). Zde je možné zakoupit i výše zmíněnou gardenku.

DŮLEŽITÉ: Rezervaci provedete přes kliknutí na tlačítko KOUPIT (objeví se až ve výše uvedenou hodinu). Nejdůležitější je správně vyplnit váš e-mail. TANEČNÍ V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEPLAŤTE ON-LINE (na konci rezervačního procesu lze najít takovou možnost, kterou kvůli jiným akcím nemůžeme vypnout), vše zaplatíte až na pokladně KD (hotově nebo kartou).

Kurz tanečních pořádá Centrum kultury města Písek

Informace o akci a jejím konání