Taneční |B| ~ středa dívky

Taneční kurzy |B| na podzim 2018 budou probíhat, jak je již tradicí, vždy ve středu.

> K dispozici je 45 míst pro dívky. Místa lze zajistit pouze předběžnou on-line rezervací přes náš web.

> On-line rezervace bude pro taneční kurz B zahájena ve středu 20. března od 18:00.

> Cena kurzovného pro jednoho účastníka je 2.300 Kč. K jedné průkazce tanečníka je možné zakoupit v pokladně Kulturního domu gardenku v ceně 400 Kč, která opravňuje ke vstupu na všechny lekce. V ceně kurzovného i gardenky je závěrečný ples.

> On-line rezervaci je potřeba vyzvednout (= zaplatit) a vyměnit za průkazky nejpozději do 29. března 2018 v pokladně Kulturního domu (otevřeno od pondělí do pátku od 8:00 do 16:00). Zde je možné zakoupit i výše zmíněnou gardenku.

DŮLEŽITÉ: Rezervaci provedete přes kliknutí na tlačítko KOUPIT (objeví se až ve výše uvedenou hodinu). Můžete se podívat na přiložené obrázky. Nejdůležitější je správně vyplnit váš e-mail a pro jistotu i telefon.

Kurz tanečních pořádá Centrum kultury města Písek

Datum lokální premiéry: 21. březen 2018