Geraldine Aron ~ Můj báječný rozvod

Můj báječný rozvod je laskavá komedie, kterou irská autorka věnovala všem, kteří ne vlastní vinou zůstali sami. Všech patnáct postav vytváří Eliška Balzerová.

Hra se poprvé uváděla v irském Druid Theatre, odkud se přesunula do londýnského divadla Apollo ve West Endu, kde obdržela cenu Olivier nomination for Best Entertainment. I když se od doby svého vzniku hraje ve 32 zemích, autorka uvádí, že pražská produkce patří mezi její nejoblíbenější. Od premiéry v roce 2003 se představení těší nepřetržitému zájmu diváků a je dosud nejdéle uváděným titulem Geraldine Aron v jedné zemi.

Práva k překladu: Aura – Pont, s. r. o.

Provozovací práva: K. Schauerová

Světová premiéra 28. 11. 2001 Town Hall Theatre – Galway Irsko

Česká premiéra 23. 10. 2003 Divadlo Viola – Praha

Pořádá Centrum kultury města Písek.

Vstupenky si můžete zakoupit on-line, případně v pokladně Kulturního domu, pokladně DFŠ (Senior point) nebo 1 hodinu před začátkem představení v pokladně divadla..

Úterý, 15. 10. - 19:00 Koupit
Název: Geraldine Aron ~ Můj báječný rozvod