Swingové Vánoce ~ Jan Smigmator & Felix Slováček Big Band

Dvouhodinovým koncertním programem publikum provázejí swingový zpěvák Jan Smigmator, jako host vystoupí Leona Machálková.

Swingové Vánoce jsou velice příjemným koncertem, plným nestárnoucích evergreenů v podání jedněch z nejvýraznějších zpěváků současné generace. Ti v doprovodu špičkového Big Bandu řízeného legendárním saxofonistou a dirigentem Felixem Slováčkem dokazují, že swingová elegance a noblesa mají na hudební scéně 21. století stále své neochvějné místo.

Vstupenky si můžete zakoupit on-line, případně v pokladně Kulturního domu, pokladně DFŠ (Senior point) nebo 1 hodinu před začátkem představení v pokladně divadla.

Datum lokální premiéry: 12. prosinec 2018

Středa, 12. 12. - 19:00 Koupit