Hurvínkova cesta do Tramtárie ~ Divadlo S+H

Kam se to ti dva zase dostali! Stačilo jen, aby se Hurvínek trochu nastydl, Mánička mu předčítala z pohádkové knížky, a už to celé začalo. Ocitli se totiž v zemi plné žíznivých květin, kde vládla protivná princezna Gerbera. Ještě se ani nestačili rozkoukat, a už jim uvěznila Žeryčka! Jak si s tím oba poradili, uvidíte.

Přibližná délka představení 1 hod.

Představení je určeno dětem od 4 let.

Vstupenky zakoupíte na našem webu nebo v předprodeji na pokladně Kulturního domu a Divadle Fráni Šrámka (Senior Point) nebo hodinu před představením.

Neděle, 21. 10. - 15:00 Koupit
Název: Hurvínkova cesta do Tramtárie ~Divadlo S+H