Big Band Gustava Broma

Rozhlasový Big band Gustava Broma přijede do Písku.

Big band Gustava Broma se v Písku představí tím nejlepším, co má ve svém repertoáru. Každý koncert je oslavou velkokapelového swingu a jazzu, takže i v Písku zazní například swingové standardy od známých autorů Glenna Millera nebo Duke Ellingtona až po skladby z posledního CD. Písecký koncert osvěží vynikající jihočeská vokalistka Petra Chlebníčková.

Koncert bude natáčet Český rozhlas a záznam koncertu uslyšíte na jihočeské frekvenci 106,4 FM.

Pořadatel: Český rozhlas České Budějovice ve spolupráci s Centrem kultury města Písek

Vstupenky zakoupíte na našem webu nebo v předprodeji na pokladně Kulturního domu a Divadle Fráni Šrámka (Senior Point) nebo hodinu před představením v pokladně divadla.

Datum lokální premiéry: 25. září 2018

Úterý, 25. 9. - 19:00 Koupit