Poslední večeře ~ DekkaDancers |A|

Poslední večeře je parodií na mafiánské prostředí i tradované stereotypy o jednotlivých národech, místy s nadstavbou v podobně nenápadných zmínek o reálných událostech a inspirací v populární kultuře. Co se stane, když se ve francouzské restauraci, vedené jedinými přeživšími vraždícího běsnění, setká italská mafie s tou ruskou, zatímco jim je v patách Interpol? To není těžké odhadnout. Jedna strana touží po pomstě, druhá po penězích, třetí po cti a čtvrtá po spravedlnosti.

Přijďte se nabít nezkrotným tancem, živou hudbou, živým zpěvem i živým řevem, přijďte se zasmát i dojmout se všemi třinácti interprety, přijďte ochutnat zbrusu novou delikatesu z DEKKA kuchyně!

:

Hrají, tančí a zpívají: Alina Nanu, Morgane Lanoue, Tereza Kučerová, Kristina Kornová, Ivana Mikešová, Marek Svobodník, Ondřej Vinklát, Štěpán Pechar, Mathias Deneux, Adam Sojka, Alexandr Sadirov, Tomáš Kopecký, Matěj Šust..

.

Anketa 2017 - redakční volba, nominace v kategorii Nejlepší inscenace

Pořádá Centrum kultury města Písek.

Vstupenky si můžete zakoupit on-line, případně v pokladně Kulturního domu, pokladně DFŠ (Senior Point) nebo 1 hodinu před začátkem představení v pokladně divadla.

Režie

• Štěpán Benyovszký