Teď mě zabij ~ Městské divadlo MB |B|

Příběh jedné rodiny, která žila šťastně až do osudového okamžiku. Ten zamíchá kartami a navždy změní životy. Nehody se totiž stávají a musíme jim čelit, ať chceme nebo ne. To důležité je ale nikdy neztratit naději. Příběh, kde stačí moc málo, aby to byl příběh kohokoliv z nás. Přestože se postavy ve hře ocitají v situaci takřka neřešitelné a bezvýchodné, autor nenapsal temné drama. Tragické události v sobě mají rysy, z nichž nečekaně a přitom přirozeně vyvěrá humor. Místy velmi svérázný a drsný. Je to také hra o naději. Nekončící a vršící se problémy ukážou, jak je důležité poslouchat druhého. Nejen pomáhající musí vědět a pochopit, co druhý chce a potřebuje, ale i ten, komu je pomáháno, by měl mít zájem o přání pomáhajícího. Pouze vzájemné pochopení může být cestou, jak zvládnout nezvládnutelné i v situaci, kdy už není pomoci.

Režisér P. Mikeska divákům opět předložil velmi působivou inscenaci,

Fraser bývá často označován za předchůdce tzv. coolness dramatiky. Ve většině své tvorby totiž poměrně otevřeným a leckdy až drsným způsobem pojednává o převážně kontroverzních tématech. Nebojí se tak hovořit např. o násilí, drogách, sexualitě, queer problematice i mnohých dalších společenských tabu

PŘEDSTAVENÍ NENÍ VHODNÉ PRO DĚTI DO 15TI LET.

Pořádá Centrum kultury Písek

Vstupenky zakoupíte na našem webu nebo v předprodeji na pokladně Kulturního domu a Divadle Fráni Šrámka (Senior Point) nebo hodinu před představením.

Datum lokální premiéry: 7. leden 2019

Režie