Štístko a Poupěnka ~ Jedeme na výlet

Ahoj Broučkové!

Tak a je tady naše zbrusu nové představení, ve kterém vám zazpíváme nejnovější písně z našeho prvního DVD filmu - Jedeme na výlet. Společně se naučíme, co se má a co ne s písničkou Jojojo nenene, zalítáme si s Letí neletí, pomůžeme Budulínkovi, nepustíme zlého vlka ke kůzlátkům s písničkou Vlk a kůzlátka, vytvoříme největší Stonožku Ponožku, dokonce přijede i Vodník Brekeke a možná si Káča zatančí s čertem... A protože my, broučkové, Umíme cokoli, budeme tančit na písničky: Bláznivý den, Tanči tanči a Elo elo veselo! Po představení nebude chybět autogramiáda a společné focení.

Takže pojďte na výlet s námi!

Těšíme se na vás! Vaši Štístko a Poupěnka

Délka představení je cca 60 minut. Představení je vhodné pro děti od 2 let.

Pořádá Mottygo s.r.o.

Vstupenky si můžete zakoupit on-line, případně v pokladně Kulturního domu, pokladně DFŠ (Senior point) nebo 1 hodinu před začátkem představení v pokladně divadla.

Neděle, 30. 9. - 15:00 Koupit
Název: Štístko a Poupěnka