Eva Urbanová a Barocco sempre giovane

Eva Urbanová a  Barocco sempre giovane

Vánoční koncert Evy Urbanové.

Soprán Evy Urbanové za doprovodu Barocco sempre giovane (Baroko stále mladé). Soubor, který Vás okouzlil při loňském koncertě s Dagmar Peckovou, nám zpříjemní krásný sváteční večer. Mimořádný koncert, ze kterého dýchá láska, klid a kouzelná atmosféra blížícího se Štědrého dne.

Nenechte si ujít tento jedinečný Vánoční koncert Evy Urbanové.

Pořádá Centrum kultury města Písek.

Vstupenky si můžete zakoupit on-line, případně v pokladně Kulturního domu, pokladně DFŠ (Senior point) nebo 1 hodinu před začátkem představení v pokladně divadla.

Čtvrtek, 20. 12. - 19:00 Koupit
Název: Eva Urbanová a Barocco sempre giovane