Ladná klasika v písecké Trojici ~ Flute Quartissimo

Agentura Pavly Ondřichové Trefné ve spolupráci Centra kultury města Písku pořádá:

Kvartet flétnistů složený z hráčů našich předních orchestrů v Praze (SOČR, FOK a oscarový ČNSO) zahrají klasické skladby Antonína Rejchy, moderního Bozzu, Casterédeho a známá tanga Piazzoly.

Hrají: Robert Heger (SOČR), Dana Hegerová (SOČR), Jiří Skuhra (FOK), Pavla Ondřichová Trefná (ČNSO)

Pořádá: Agentura Pavly Ondřichové Trefné ve spolupráci Centra kultury města Písku

Vstupné dobrovolné - vybrané vstupné bude darováno Hospicu Athelas v Písku

Sobota, 20. 10. - 18:00