Filmový Písek - Filmová party

Taneční mejdan na filmovém festivalu

Páteční večer bude v Kulturním domě ve znamení velké filmové párty. Od 20 hodin to ve Velkém sále roztočí DJ Basslicker s tím nejlepším od 90. let po současný pecky. V průběhu večera vystoupí Jitka Asterová a Michael Foret s Mamma Mia Show – nestárnoucími hity skupiny ABBA. K muzikálům patří nejen hudba, ale také kostýmy. Proč tedy na filmovou párty v nějakém nevyrazit? Kdo se odváže a dorazí v kostýmu, bude mít vstup na párty zdarma. Nečekáme, že přijdete za zvíře z filmu Kráska a zvíře nebo za Satine z muzikálu Moulin Rouge, ale vaší fantazii, nápaditosti a originalitě při výběru kostýmu se meze nekladou. Třeba vás inspirují Vlasy, Rebelové, Brtník z Brtníku nebo jakýkoli jiný film.

Pořádá Centrum kultury města Písku

Vstupné 50 Kč nebo s permanentkou festivalu Filmový Písek. V kostýmu vstup zdarma

Datum lokální premiéry: 19. říjen 2018

Pátek, 19. 10. - 20:00 Koupit