Janek Ledecký ~ Akustické turné 2019

Janek Ledecký - Akustické turné

Janek Ledecký na jaře 2019 absolvuje turné, kde přehraje své písně v akustických aranžích. Stane se tak poprvé od roku 1994, kdy vyšel záznam z jeho unplugged koncertu v podobě úspěšného živého alba Jenom tak, jež dostalo zlatou desku a zlatou videokazetu od Warner Home video za nejprodávanější hudební video roku. „Eric Clapton založil svým geniálním MTV Unplugged novou disciplínu. Uvědomil jsem si, že na Spotify si nejčastěji vyhledávám akustické koncerty. Sítem akustického hraní projdou totiž vždycky jenom ty nejsilnější písničky. A těm se dostanete až na dřeň. Keith Richards tvrdí, že rozdíl mezi hraním na akustickou a elektrickou kytaru je jako mezi jízdou na kole a na motorce. Dodávám – je potřeba to střídat. A já už to nevystřídal zatraceně dlouho,” vysvětluje Janek. Přijďte se podívat, které z jeho největších hitů oním sítem prošly. Dojde samozřejmě i na Žentour a pár coververzí hudebníkových největších vzorů, jako jsou Rolling Stones, Beatles a Bob Dylan.

Datum lokální premiéry: 18. duben 2019

Čtvrtek, 18. 4. - 19:00 Koupit