Nezmaři ~ křest velkého zpěvníku

Speciální koncert skupiny Nezmaři, které v roce 2019 vyjde velký zpěvník. Ten obsahuje všechny písničky které během svého 40letého působení kapela vydala na svých nosičích. Během koncertu zazní písně od počátku skupiny až po současnost. Diváci uslyší například písničky Ráno bylo stejný, Bodláky ve vlasech, Musíš jít dál, Písek, Růže a další. Samozřejmě nebudou chybět ani další písně ze všech 14 CD kapely. Koncertní turné zahajujeme od února 2019.

Středa, 27. 3. - 19:00 Koupit
Název: Folková legenda Nezmaři ~ křest velkého zpěvníku