Kouzlo Tiché noci ~ Divadelní spolek Prácheňská scéna

Tichá noc je bezesporu jednou z nejznámějších vánočních koled. Vznikla před 200 lety v malém městečku pod Alpami a od té doby s námi putuje dějinami. Už když byla zpívána poprvé, dokázala lidi spojovat, a o necelých sto let později vytvořila malý vánoční zázrak, když za 1. světové války, alespoň na chvíli, zastavila výstřely pušek a svedla znepřátelené strany dohromady. A spojuje srdce lidí i dnes. Zastavte proto na chvíli! Zapomeňte na všechny strasti a trápení, pojďte se s námi podívat na příběh jedné ženy a prožijte kouzlo Tiché noci i vy!

Dramatizace: Petra Marková

Režie: Jaromír Staněk