Vilém Veverka & Kateřina Englichová

Pomyslíme-li na klasickou hudbou, napadnou nás jména Kateřiny Englichové a Viléma Veverky pravděpodobně mezi prvními. Oba interpreti, které můžeme směle zařadit mezi největší hvězdy české scény, tvoří hudební tým již více než 13 let. Společně vystupují na prestižních domácích i zahraničních festivalech. Jejich interaktivní projekt GET INSPIRED BY IMPRESSIONS, který se váže ke stejnojmennému albu (Impressions / Supraphon), zásadně posouvá hranice vnímání hudby jako takové. Publiku se tak na půdorysu hudební performance nabízí zcela unikátní a neopakovatelný zážitek.

Vstupné 280 Kč v předprodeji, 300 Kč na místě

Datum lokální premiéry: 3. říjen 2019