Zlatovláska ~ Divadlo Pohádka Praha

Klasická činoherní výpravná pohádka.

Inu opět přišel čas: "aby ryba promluvila, aby z vody vyšla síla, aby moucha rádcem byla ..." A tak se opět setkáváme se známými postavami pohádky – Zlým králem, kterému se dostává možnosti porozumět řeči zvířat, jeho sloužícím Jiříkem – jenž přes přísný zákaz ochutná kouzelného jídla, a proto je vyhnán do světa, aby vyhledal princeznu Zlatovlásku. Jiřík na své cestě za Zlatovláskou díky získané schopnosti porozumění všem hlasům a svému dobrému srdci získává řadu přátel - jak mezi lidmi, tak mezi zvířátky. Aniž by předem tušil, kterak jejich přátelství a pomoc bude potřebovat.

Datum lokální premiéry: 24. únor 2019

Neděle, 24. 2. - 14:30 Koupit