Vzpomínky zůstanou ~ Studio DVA Praha |B|

Představení bylo v původním termínu 13/6 zrušeno, nový termín je 24/9.

Hra o lásce a rodinných poutech.

Milostný příběh barového klavíristy a jeho dvou osudových žen. Hra o lásce a rodinných poutech plná úsměvných, dojemných, ale i vážnějších momentů. Herecký koncert Zlaty Adamovské, Petra Štěpánka a Jany Strykové, či Lucie Štěpánkové. Od autora brilantní komedie Každý rok ve stejnou dobu, která oslovila diváky na celém světě.

„Tato neobvyklá love story splétá smích, slzy a nostalgické písně aby utkala okouzlující pozdrav romantickým hrám minulosti.“

Režie: Viktor Polesný

Hrají: Petr Štěpánek, Zlata Adamovská, Vilém Udatný,