Manželské večery

Kurz Manželské večery tvoří série osmi večerů. Každý týden vás čeká romantická večeře při svíčkách u malých stolečků jen pro dva, s tlumenou hudbou a květinou. Následuje praktická přednáška (např. na téma odpuštění, umění komunikace,…) a nakonec káva s dezertem – to je nejdůležitější část kurzu, kdy si budete moct nad otázkami z příruček v soukromí se svým partnerem o daném tématu promluvit. Žádná skupinová cvičení se tu nekonají. Kurz je založený na křesťanských principech, ale je určený každý pár bez rozdílu vyznání a životní filozofie.

Úvodní večer bezplatně - následně kurz 7 setkání pro přihlášené 1400 Kč / pár, cena pokrývá 7x večeři pro dvě osoby a celkové zajištění kurzu. Rezervace: tel.: 724 206 700, e-amil: amstutz@c-box.cz

Pořádá sbor Církve bratrské v Písku

Datum lokální premiéry: 28. únor 2019