Jakub Smolík ~ „60“

Jakub Smolík v roce 2019 oslaví životní jubileum. Ač na to nevypadá, oslaví již své šedesáté narozeniny. K tomuto významnému jubileu chystá narozeninové koncerty. Turné „60“ je naplánované na říjen – listopad 2019. V listopadu bude mít turné zastávku také v Písku. Hostem Jakuba Smolíka bude Petr Kolář - zpěvák, muzikálový herec, skladatel a muzikant pocházející z Českých Budějovic. Petr Kolář je interpret známých hitů Vyznání, Ještě že tě, lásko, mám, Den, kdy se vrátí láska (duet s Leonou Machálkovou).

Jakub Smolík je zpěvák a nenapravitelný romantik pocházející z Domažlic, pravidelně vyprodává divadla a městské domy napříč naší republikou. Jakub Smolík těží ze své image, pěkných skladatelských kousků Z. Bartáka, F. Kasla nebo J. Zmožka, ale i nesmírně vytříbeného vkusu pro výběr starších českých šlágrů, které mladší část publika dnes zná především díky němu. V programu tak můžeme slyšet známé hity jako jsou „Ave Maria“, „Jen blázen žárlí“, „Nejsi má“ aj. Na kontě má více než 24 alb. Koncerty jsou navíc obohaceny nejedním zážitkem, humorem i jevištní zábavou, čímž umocňuje divácký zážitek a potvrzuje skutečnost, že jeho představení není jen běžný koncert, avšak i zábavná show.

Datum lokální premiéry: 26. listopad 2019

Úterý, 26. 11. - 19:00 Koupit
Název: Jakub Smolík ~ „60“