Tělo ~ tanečně-divadelní projekt TC Z.I.P.

Tanečně-divadelní projekt Tanečního centra Z.I.P.

TĚLO je další tanečně-divadelní projekt píseckého Tanečního centra Z.I.P. Písek, díky němuž malí tanečníci získají mnoho nových zkušeností, a to nejen těch tanečních. Každý rok sice ZIPáci připraví na dvacet choreografií, pro projekt se ale vedle soutěžních chystají i zcela nové kusy. Tanečníci od tříletých po osmnáctileté společně nastudovali na deset choreografií. V jedné z nich se představí i jejich rodiče. Jedná se mimo jiné i o vzdělávací projekt. Jak název napovídá, malým i dospělým divákům postupně přiblíží jejich vlastní tělo. Tanec se prolíná s projekcí a textem vypravěče. Divákovi se postupně představí kosti, nervová soustavu a mozek, plíce, svaly, srdce,funkce rukou a nohou, smysly, zrození.

Představení se odehraje v Divadle Fráni Šrámka

Akci spolupořádají Taneční centrum Z.I.P. a Centrum kultury města Písek

Začátek představení je 30.března od 16 hodin

Vstupné: 150,-Kč dospělí, 50,-Kč děti

Rok výroby: 2019
Datum lokální premiéry: 30. březen 2019

Sobota, 30. 3. - 16:00 Koupit
Název: Tělo ~ tanečně-divadelní projekt TC Z.I.P.