XVI. Mezinárodní setkání harmonikářů

XVI. Mezinárodní setkání harmonikářů

XVI. Mezinárodní setkání harmonikářů se uskuteční v Kulturním domě v Písku v sobotu 6. dubna 2019 od 13.00.

Harmonikáři z Čech i ze zahraničí se sjedou do píseckého Kulturního domu už pošestnácté. Ani tentokrát nebudou chybět úžasní harmonikáři a heligonkáři jednotlivci, ale i v různých hudebních uskupeních, dále temperamentní Toulavá kapela z Rožmitálu pod Třemšínem a z hornorakouského Lince přijede zahrát 25členný soubor Linzer Quetschnspüla. Pro velký zájem účinkujících i diváků v předešlých ročnících byl letošní festival rozšířen. Kromě Velkého sálu budou účinkující vystupovat také v Hudebním sále. Odpolednem vás bude provázet moderátorka Jana Filinová.

Program Mezinárodního setkání harmonikářů v Písku:

Registrace účastníků – od 11:00 – 12:00

Otevření pro veřejnost od 12:00

Velký sál:

~ 12:45 společné fotografování ve Velkém sále KD

~ 13:00 úvodní slovo

~ 13:05-18:00 vystoupení, pro diváky možnost tance od začátku pořadu

~ 13:05 ~ Toulavá kapela

~ 15:00 ~ Linzer Quetschnspüla

~ 17:40 slosování vstupenek

~ 17:50 vyhlášení divácké soutěže

~ 18:00 závěr a rozloučení

Hudební sál:

~ 14:00 – 17:50 vystoupení, pro diváky možnost tance od začátku pořadu

Vstupné: 120 Kč, ZTP/P 50% sleva,

Na Velkém Sále i Hudebním sále je možné si v průběhu celého odpoledne za doprovodu harmonikářů a heligonkářů zatančit.

Všichni návštěvníci, kteří se přijdou na skvělou muziku podívat, budou soutěžit o zajímavé ceny, jelikož všechny divácké vstupenky jsou slosovatelné.

Dále bude možné hlasovat v divácké soutěži o nejpozoruhodnějšího účinkujícího s názvem „cena sympatie“.

Pořádá Centrum kultury města Písek ve spolupráci s Heligonkářskou ligou Josefa Janouška,

tel. 724 338 968, e-mail Josef.Janousek@pro-doma.cz

Registrace účinkujících do 15. března u pana Janouška.

Délka akce: 480 minut

Datum lokální premiéry: 6. duben 2019