Vila Tugendhat a Brno ~ zájezd se Senior Pointem

Vila Tugendhat a Brno  ~ zájezd se Senior Pointem

Do metropole Moravy za jedinečnou architekturou - Vila Tugendhat a Brno

Vila manželů Grety a Fritze Tugendhatových z let 1929–1930, navržená architektem Ludwigem Miesem van der Rohe, je instalovanou památkou moderní architektury. Jako jediná památka moderní architektury v České republice je zapsána na Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Brno, jako metropole Moravy, je městem, které prošlo v poslední době obrovskými změnami. Každému nabízí spoustu možností, jak v něm příjemně strávit volný čas.

Cena zájezdu včetně vstupenky do vily: 680,- Kč (držitelé Senior Pasu nebo senioři nad 60 let), 830,-Kč ostatní

V ceně zájezdu: doprava, vstup do Vily Tugendhat

Odjezd 28. května z Písku: Družba 5:00, Olympie 5:10, Platan 5:20

Prodej zájezdu od 20. května 2019 od 9.00 – 14.00 hod v Senior Pointu

Jedna osoba může zakoupit maximálně dvě místa na zájezd.

Akci pořádá Senior Point

Zájezdy Senior Pointu jsou určeny výhradně pro seniory a držitele průkazu ZTP/P. Sraz účastníků je vždy minimálně 10 minut před odjezdem z určeného stanoviště!

Datum lokální premiéry: 28. květen 2019

Úterý, 28. 5. - 05:00