Letní taneční škola 2019

Letní táborový kurz vhodný pro děti 5—15 let.

Děti se budou učit základní taneční techniky standardních a latinskoamerických tanců, moderní street dance či balet. Nebude chybět ani tvoření, procházky a hry. Celý týden bude v duchu pohádky Louskáček a čtyři říše, kdy každý den budeme trávit čas v jedné z říší (sněhových vloček, perníků, sladkostí a květin).

Na závěr si zatancujeme na Louskáčkovu kouzelném bále, kde proběhne i korunovace královny a krále LTŠ. Taneční kurz povedou zkušené lektorky Gabriela Kroutilová (absolventka taneční konzervatoře Duncan centre Praha) a Tamara Houdková (držitelka mezinárodní třídy v lat. a stt. tancích, trenérka a porotkyně III. třídy).

Letní taneční škola probíhá v KD vždy od 8 do 16 hodin. Cena kurzu je 1.500 Kč.

Přihlášku si můžete stáhnout na webových stránkách nebo vyzvednout v pokladně Kulturního domu.

Datum lokální premiéry: 8. červenec 2019