Dva nahatý chlapi — POZOR PŘELOŽENO!!!

Z DŮVODŮ NÁHLÉ ZDRAVOTNÍ INDISPOZICE JE PŘEDSTAVENÍ PŘELOŽENO NA 7. LEDNA 2020.

Vstupenky zůstávají v platnosti. Kdo však bude chtít vrátit peníze, může si přijít na pokladnu a vstupenky vrátit. Ti, kteří zakoupili vstupenky on-line a chtějí je vrátit, ať napíší na grafika@centrumkultury.cz (budeme potřebovat vědět vaše místa).

Děkujeme za pochopení.

Bláznivá komedie kontroverzního francouzského autora, která v současné době slaví v Paříži velké úspěchy.

Seriozní advokát, věrný manžel a otec dvou dětí, se jednoho dne probudí nahý v posteli se svým kolegou z práce. Ani jeden netuší, jak se do této situace dostali, manželka jednoho z nich však vymyslí způsob, jak zjistit pravdu. Ale ta je, jak se nakonec ukáže opravdové pravdě hodně vzdálená.

Pořádá JT Promotion s.r.o.

Datum lokální premiéry: 4. prosinec 2019

Úterý, 7. 1. - 19:00 Vyprodáno