Jenom život ~ Činoherní studio Bouře Praha

Jenom život  ~ Činoherní studio Bouře Praha

Igor Bareš v komedii se špičkovými dialogy

Je večer a do Marionina bytu velmi nečekaně vpadne Sam. Více než deset let se neviděli. Od té doby, kdy Sam Marion opustil. Fascinující příběh a problém, který Sam do bytu přinesl, vytváří neuvěřitelnou zápletku, která ústí ve velmi nečekané, ale rozhodně velmi pozitivní rozuzlení. Bystrá komedie se špičkovými dialogy dává vyniknout dvěma hereckým osobnostem, které vtáhnou diváka do magického příběhu dvou zralých, životem prozkoušených lidí.

režie: Jaromír Janeček

Hrají: Antonie Talacková, Igor Bareš, Michal Hnátek / Antonín Týmal