Dasha s kapelou Pajky Pajk a Epoque Quartet

Ojedinělý koncert charismatické, osobité a nezaměnitelné muzikálové zpěvačky, poprvé v samostatném projektu v Písku.

Dasha patří mezi naše nejobsazovanější muzikálové zpěvačky a herečky, je držitelkou Ceny Thálie za rok 2010 a vystupuje jako sólistka v Moondance Orchestra Martina Kumžáka. Podílí se také na mnoha úspěšných hudebních projektech, trvale spolupracuje s Karlem Gottem a dalšími hvězdami naší popové scény. Účinkovala také v řadě televizních pořadů např. TýTý, Královny popu v opeře, Robin Hood aneb Cesta ke slávě, To byl náš hit, StarDance... když hvězdy tančí.

V roce 2017 vydala u Supraphonu své album s příhodným názvem „Konečně“, které pokřtil sám Karel Gott.

Ve svém novém koncertním programu Dasha prezentuje své oblíbené skladby všech žánrů od popu přes funky, soul až k muzikálovým melodiím. Dokonalý hudební zážitek zaručuje mimo jiné i hudební doprovod skupiny Pajky Pajk v čele s Martinem Kumžákem a smyčcové těleso Epoque Quartet..

Středa, 6. 11. - 19:00 Koupit
Název: Dasha s kapelou Pajky Pajk a Epoque Quartet