Dan Bárta & Illustratosphere ~ Zvířený prach Tour

POZOR — ZMĚNA TERMÍNU! KONCERT ZE ZÁŘÍ PŘELOŽEN NA BŘEZEN.

Koncert se měl konat 22. září. Z důvodu nemoci v kapele byl přesunutý na 25.3.2020. Lístky prodané na původní termín zůstávají v platnosti. a není třeba je měnit. V případě, že vám nový termín koncertu nevyhovuje, můžete původní lístky vrátit. Osobně zakoupené lístky vracejte na pokladně Kulturního domu. Pro vrácení on-line zakoupeného lístku nás kontaktujte na emailu recepce@centrumkultury.cz nebo grafika@centrumkultury.cz.

Dan Bárta, jedenáctinásobný držitel Ceny Anděl v kategoriích Zpěvák roku a Zpěvák čtvrtstoletí, se zapsal v devadesátých letech do širokého povědomí s kapelou Alice a účinkováním v muzikálu Jesus Christ Superstar. Stal se také neodmyslitelnou součástí kapely J.A.R. V roce 2000 překvapil fanoušky s vlastní skupinou Illustratosphere, se kterou aktuálně představí páté řadové album Kráska a zvířený prach.

Nezaměnitelný hlas s vynikající technikou zpěvu, prvotřídní hudebníci a písně vzlétající nad tuzemský standard populární hudby ... Dan Bárta & Illustratosphere okouzluje posluchače napříč generacemi i hudebními žánry již dvacátým rokem!

Délka koncertu 90 minut bez pauzy

Pořádá Centrum kultury města Písek.

Středa, 25. 3. - 19:00 Koupit
Název: Dan Bárta & Illustratosphere ~ Zvířený prach Tour