Dan Bárta & Illustratosphere ~ Zvířený prach Tour

Dan Bárta, jedenáctinásobný držitel Ceny Anděl v kategoriích Zpěvák roku a Zpěvák čtvrtstoletí, se zapsal v devadesátých letech do širokého povědomí s kapelou Alice a účinkováním v muzikálu Jesus Christ Superstar. Stal se také neodmyslitelnou součástí kapely J.A.R. V roce 2000 překvapil fanoušky s vlastní skupinou Illustratosphere, se kterou aktuálně představí páté řadové album Kráska a zvířený prach.

Nezaměnitelný hlas s vynikající technikou zpěvu, prvotřídní hudebníci a písně vzlétající nad tuzemský standard populární hudby ... Dan Bárta & Illustratosphere okouzluje posluchače napříč generacemi i hudebními žánry již dvacátým rokem!

Délka koncertu 90 minut bez pauzy

Koncert se měl konat 22. září. Z důvodu nemoci v kapele byl přesunutý na 25.3.2020, z důvodu koronavirových opatření pak na 4.12. Lístky prodané na původní termíny zůstávají v platnosti a není třeba je měnit.

Pořádá Centrum kultury města Písek.

Pátek, 4. 12. - 19:00 Koupit
Divadlo Fráni Šrámka