Japonsko-české hudební matiné 2019

Společný koncert japonských a píseckých umělců.

Minori Nakaune - housle, Hiroko Takamatsu - viola, Ayako Toyoda – housle, Jiří Votýpka – housle, Radek Žitný – klarinet, Mamoru Yabuki - klavír

Program:

F. Chopin – balady (M. Yabuki) , Handel-Halvorsen - Passacaglia pro housle a violu ( A. Toyoda, H. Takamatsu), A. Vivaldi – koncert pro troje housle a violu (J. Votýpka, A.Toyoda, M. Nakaune, H. Takamatsu), J.K. Vaňhal – koncert pro klarinet, housle a piano (R. Žitný, M. Nakaune, Mamoru Yabuki)

Akce se koná za podpory Píseckem s.r.o.

130 Kč předprodej / 150 Kč na místě / 50 Kč sleva na Senior Pas

Datum lokální premiéry: 22. září 2019